Cumartesi, Ekim 16, 2021
Home > Dizi Oyuncusu > Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncu Alımları

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncu Alımları

Kırgın Çiçekler Dizisi Oyuncu Alımları

Kırgın Çiçekler Dizisi genç oyuncu kadrosu ile büyük başarılar elde etmiş yapımlardan biri olarak bilinmektedir. ATV’nin yeni dizisi yeni sezona da bomba gibi hazırlanmaktadır. Yeni sezonda Kırgın Çiçekler Dizisinde yer almak için bireylerin belirtilecek adımları izlemeleri gerekmektedir.

Kırgın Çiçekler Dizisi NTC Medya tarafından hayata geçirilen işlerden biridir. Dizinin başrollerinde; Gökçe Akyıldız, Çağla Irmak, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, İpek Karapınar ve Hazar Motan gibi isimler bulunmaktadır. Oyuncu kadrosunun başarılı performansları sonrasında dizinin reyting konusunda başarı elde etmesi sağlanmıştır. Bu başarı ise dizinin yeni sezona devam etmesi anlamına gelmektedir. Gençlik ve aile dizisi olan Kırgın Çiçeklerin dram ağırlıklı içerikleri de bulunmaktadır. Pek çok genç kızın başına gelen olayları tüm çıplaklığı ile anlatan Kırgın Çiçekler Dizisi seyircilerinden tam not almayı başarmıştır. Kırgın Çiçekler Dizisi oyuncu alımlarından olumlu bir sonuç çıkaran oyuncu adayları kendilerini dizinin gelecekte yayınlanacak bölümlerinde görebilmektedir. Ajans Adayların bu hayallerini gerçekleştirebilmek için Kırgın Çiçekler Dizisi oyuncu alım başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Formu eksik ya da hatalı doldurmak oyuncu adayları için olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Bu nedenden ötürü hem iletişim bilgilerinde hem de fiziksel özellikler bölümlerinde dikkatli olunması gerekmektedir.

Kırgın Çiçekler Dizisi Konusu Nedir?

Kırgın Çiçekler Dizisinin konusu beş kız arkadaşın hayatında geçen olayları anlatmaktadır. Eylül, kızların lideri konumundadır. 16 yaşında olan Eylül yetimhanede kalmasına rağmen aslında annesi halen hayattadır. 11 yaşında kaybettiği babasının ardından evlenen annesi kendine yeni bir hayat kurmuştur. Üvey babasının Eylül’ü taciz etiğine inanmayan anne, çare olarak kızını yetimhaneye vermiştir. O günden sonra hayatına giren dört arkadaşını aile yerine koyan Eylül hayat mücadelesine arkadaşlarını da dâhil etmiştir. Eylül’ün güçlü duruşu arkadaşlarının da güçlü olmasını sağlarken kızların birbirine olan bağlılıkları ger geçen gün biraz daha sıkı bir hal almaktadır. Siz de Kırgın Çiçekler Dizisinde oyuncu olmak ve bu dramı izleyicilere yaşarmak için yazının ilerleyen kısımlarında bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Eğer ajans tarafından uygun bulunursanız size anında geri dönüş yapılacaktır.